Partnerzy zewnętrzni

Najważniejsi partnerzy Funduszu:

Copernicus Capital TFI S.A. jest jednym z pierwszych w Polsce, niezależnym od instytucji finansowych Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych. Działa na rynku funduszy od października 2004 roku na mocy ustawy i pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego. Copernicus jest członkiem Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami. Głównymi obszarami działalności Copernicus Capital TFI S.A. są : dedykowane fundusze inwestycyjne zamknięte, fundusze sekurytyzacyjne, fundusze inwestycyjne otwarte. Towarzystwo obecnie zarządza majątkiem o łącznej wartości blisko 9,0 mld zł. Pod względem liczby zarządzanych funduszy inwestycyjnych zamkniętych Copernicus zajmuje pierwsze miejsce na rynku.

Raiffeisen Bank Polska S.A.

AUDYTOR

Wkrótce

Podmiot inicjujący – wyspecjalizowana firma powołana w celu świadczenia usług kompleksowego zarządzania nieruchomościami na wynajem.

Strefa Job to ogólnopolska agencja zatrudnienia specjalizująca się w rekrutacji pracowników od poziomu podstawowego, poprzez specjalistów do poziomu średniego szczebla zarządzania.

Ta strona jest widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Aby przejść dalej zaloguj się poniżej.

Aby założyć konto, napisz wiadomość wyrażającą taką prośbę na adres biuro@siriusfiz.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać "Rejestracja użytkownika".

Existing Users Log In